Tālrunis:     +371 24241328

Iepakojuma dizaina izstrāde

Iepakojuma dizaina izstrāde un ražošana

 

Kādi ir iepakojuma veidi ?

Mēs esam izvirzījuši trīs pamata iepakojuma veidus. Ekonomiskais jeb budžeta iepakojums, kur tiek izmantots vis vienkāršākais kartons iepakojumam. Nestandarta iepakojums, kur tiek izmantotas kreatīvas pieejas ražošanā un iepakojuma dizaina izveide. Ekskluzīvais iepakojums ir visu šo iepakojumu apkopojums, kur tiek izmantotas augstākās kvalitātes kartoni un poligrāfijas “izvirtības” visās tās izpausmēs. UV lakas, follijspiede, soft touch lamināti, nestandarta izciršanas formas, roku darbs apstrādei u.c. lietas. 

Kādiem produktiem un nozarēm tiek izmantots kartona iepakojums?

Iepakojums pārtikai, iepakojums saldumiem, iepakojums alkoholam, iepakojums pārtikas precēm, iepakojums tortēm, iepakojums kosmētikai, iepakojums dāvanu kartēm. Un vēl daudz citu iepakojumu, kas produktu vai pakalpojumu padara īpašu! Iepakojuma izveide ir pārdošanas stratēģija, kas atšķir Jūsu produktu vai pakalpojumu no citiem piedāvājumiem! Mums ir ierosinājumi iepakojuma izgatavošanai, lai Jūs pelnītu vairāk! Iepakojuma izgatavošana un druka ir sistemātiska soļu metode, kas uzņēmumam dod lielāku peļņas daļu.

 

Iepakojuma ražotājs PRINT SALE ar vairāk kā 15 gadu pieredzi

Mēs esam radījuši iepakojumus ļoti pazīstamiem zīmoliem Latvijā. Piemēram, Latvijas Balzāms, Laima, Stoli, Skrīveru saldumi, Lāči, Kolonna, Vīna studija, Baltic Candle un arī daudziem citiem Latvijas mājražotājiem. Izstrādāta iepakojuma ražošanas metode, kas ietaupa laiku vīzijas un idejas izstrādei, optimizē iepakojuma izmaksas un piedāvā gatavus risinājumus, kas pelna naudu mūsu klientiem.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu! Mūsu klienti izmanto arī vizītkartes, skrejlapas, bukletus un citus reklāmas materiālus.

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti