Tālrunis:     +371 24241328

Kāda ir atšķirība starp drukāšana un printēšana?

Piedāvājam drukāšanu Rīgā un izdevīgas printēšanas cenas sākot no 1 gabala. Piegāde visā Latvijā. Drukāšana ir latvisks vārds, bet printēšana ir angļu vārds atvasinājums no vārda “print”. Printēšanas vārds kļūst ļoti populārs jauniešu vidū, jo gandrīz katrs jaunietis zina angļu valodu.  

Kādi ir drukāšanas un printēšanas veidi?

Galvenie drukas veidi ir digitālā druka, lielformāta druka, ofseta druka, sietspiedes druka, fleksogrāfijas druka, rotācijas druka, 3 D druka,  UV druka, sublimācijas druka un drīz parādīsies arī citi drukas pakalpojumi. Kādēļ tas tā notiek? Drukas veidi rodas no klientu vajadzībām, jo katrs uzņēmums meklē veidus kā optimizēt izmaksas. Digitālā druka ir tieši radīta maztirāžas darbiem sākot no 1 ekesemplāra. Lielformāta druka radīta, lai drukāšanu var veikt arī uz vides reklāmas. Ofseta druka paredzēta liela mārketinga aktivitāšu reklamēšanai. Sietspiedes druka paredzēta veikt apdruku uz dažādiem materiāliem. Jautā mums savu apdrukas veidu, izskaidrosim iespējas un Jūs varēsiet izvēlēties sev piemērotāko veidu.
 

Ko nozīmē vārdi iespiešana un iesiešana?

Iespiešana ir saglabājies vārds no iespiestuve, ko agrāk apzīmēja ar vārdu tipogrāfija. Mainoties cilvēku paaudzēm un vajadzībām, mainās arī paši vārdi, kurus lietojam. Iesiešana nozīmē tipogrāfijas apstrādes veidu. Galvenokārt, tas ir grāmatu iesiešanas process.

Kādi ir drukāšanas un printēšanas cenas?

Mēs esam optimizējuši izmaksas un mūsu cenas ir sākot no 12 EUR ar piegādi visā Latvijā. Šajās izmaksās ietilpst arī PVN nodoklis. Ofseta drukāšanas un printēšanas izmaksas sākas no vairākiem desmitu EUR. Lielformāta drukāšanas un printēšanas cenas sākas tieši tā pat kā digitālās drukas izmaksas. Lai precīzu noteiktu cenu ir nepieciešama tehniskā specifikācija drukas darbiem. Piemērm, apdrukas laukums, krāsainība, daudzums, izmērs gala produktam, apstrādes veidi, iepakošana, piegādes nosacījumi u.c. lietas. Jautā mums, mēs uzdosim precīzus jautājumus, lai būtu skaidrs darba process.

BEZMAKSAS konsultācijas, lai izvēlētos sev piemērotākos drukāšanas un printēšanas veidus. Noskaties video un uzdod savus jautājumus!

Izmanto mūsu drukas materiālus, lai veicinātu savu pārdošanu uz svētkiem, atlaidēm, speciāliem piedāvājumiem u.t.t.  Piemēram, skrejlapasflajerus, plakātus, vizītkartes, un citus pārdošanas materiālus.  Sniegsim mārketinga konsultāciju par pārdošanas materiālu druku.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE!  Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv