Tālrunis:     +371 24241328

Reklāmas aģentūras pakalpojumi Rīgā

Reklāmas aģentūras pakalpojumi Rīgā

Pasaulē notika lielas izmaiņas saistībā ar Covid 19 krīzi. Reklāmas nozare piedzīvo pamatīgas izmaiņas it visā. Tagad vairāk parunāsim par izmaiņām. Sāksim ar cilvēku vizuālo reklāmas uztveri. Kad cilvēkam notiek pārmaiņas dzīvē, tad viņam maināš arī krāsu uztvere, tas viss tiešā mērā saistīts ar cilvēka psiholoģisko stāvokli. Depresīviem cilvēkiem viegli uztvert ir tumšās krāsas, bet tie cilvēki, kuri vēlas iziet no depresijas labāk uztver košās krāsas. Tekstu nozīme reklāmā ir milzīga! Katrs vārds var būt kā atslēga cilvēka emocijām un emociju vaļā cilvēks izdara pirkumus. Tādēļ atrisini viņa problēma situācijas un viņs iegādāsies Tavu preci vai pakalpojumu. Reklāmas kanāliem jābūt vairāk kā 50, jo tādā veidā tiek piesaistīti cilvēki no visām pusēm. Mēs visu to varam izdarīt Jūsu vietā, lai Jums vairāk laika savu produktu vai pakalpojumu attīstīšanai. Reklāmas aģentūras pakalpojumi Rīgā ir pieejami ikvienam cilvēkam visā pasaulē. Reklāmas aģentūra var strādāt pilnīgi droši un attālināti no klienta, jo mūsdienu tehnoloģijas to atļauj darīt.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādēļ izmantot mūsu reklāmas aģentūru?

Kamēr reklāmas aģentūrai nav pieredzes, tikmēr nākas pierādīt sevi ar darbiem. Arī mēs esam izgājuši cauri šādam procesam, tādēļ varam ar savu piemēru parādīt paveiktos uzdevumus.

  1. Iepakojuma dizaina izstrāde un ražošana www.drukasana.lv
  2. Mājas lapas izstrāde, interneta veikala izstrāde, digitālais mārketings, SEO pakalpojumi u.c. www.majaslapasizstrade.lv
  3. Dāvanas, suvenīri un talismani www.horamantalisman.com
  4. Reklāmas interneta veikals www.printsale.eu
  5. Un vel virkne citu projektu, ko esam realizējuši.

Reklāmas nozarē atrodamies vairāk kā 15 gadus un varam nodrošināt darbus no A – Z, lai atvieglotu Jūsu ikdienas darbu. Zināšanas un pieredze dod mums pārliecību par savu paveikto darbu!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādus reklāmas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto, ielūgumus, aploksnes, uzlīmes, iepakojums, skrejlapas, bukletus, plakātus, grāmatas, katalogus, u.c. vairāk kā 200 pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Bezmaksas idejas un dizainus var apskatīties šajā mājas lapā www.canva.com

Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem +371 24241328 vai uzraksti cenas@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti