Tālrunis:     +371 24241328

Ieguvums no poligrāfijas konsultācijām

Kāds ieguvums no poligrāfijas konsultācijas?

Vienīgais resurss, kas mums dzīvē ir dots, tas ir laiks! Pārējais mums pašiem ir jāapgūst. Tas nozīmē, ka konsultācijas dod iespēju iegūt vairāk laika, lai netērētu to uz problēmu risināšanu darba veikšanas laikā.

Poligrāfijas konsultāciju rīcības soļi

Sākumā ir jāsastāda soļu secība pēc kārtas, kas jāpaveic, lai gala rezultātā iegūtu gatavu drukas darbu. Un izpildes secība ir sekojoša – sākumā izveidojam savu vīziju ar bildi un tekstiem, ko vēlamies nodot citiem cilvēkiem. Pielāgojam dizainu un maketu vīzijai, tālāk sastādam tehnisko risinājumu, ko izmantosim, lai izgatavotu poligrāfijas darbu. Pēc nākošajiem soļiem mums jāiegūst priekštats par drukas izmaksām, kā arī produkta pašizmaksas izprašana. Pēdējais solis ir izvēlēties drukas tehnoloģiju atkarībā no daudzuma, kuru vēlamies saražot. Darba pēcapstrāde mums praktiski visām tehnoloģijām ir līdzīga.

Kādus poligrāfijas produktus ražo PRINT SALE?

Mēs ražojam visu, kas saistīts ar papīru. Grāmatas, veidlapas, vizītkartes, bukletus, brošūras u.c. pārdošanas materiālus.

Uzzvani mums  +371 24241328 un mēs sniegsim konsultāciju par drukas tehnoloģijas iespējām. Izskaidrosim pieejamās zināšanas, kādus  poligrāfijas darbus parasti izvēlas klienti līdzīgām izstādēm, prezentācijām vai vienkārši pārdošanai.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE! 

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti