Tālrunis:     +371 24241328

PVC baneru druka printsale

PVC baneru druka un izveide

Izmanto iespēju sagatavot vienu reizi baneri, lai tas kalpotu kā reklāma 24/7. Būtiski ir iekļaut savu produktu vai pakalpojumu sarakstu, norādīt kontaktinformāciju, mājas lapu vai sociālos tīklus. PVC baneru druka un izveide ir viens no TOP reklāmas veidiem mūsdienu pasaulē, bet pirms tam izlasi dažas būtiskas nianses. Pārbaudi arī būvvaldē vai nav jāmaksā nodoklis par šī banera saskaņošanu vai izvietošanu. Sagatavosim banera maketu un izgatavosim baneri.  Ja būs nepieciešams, tad arī uzstādīsim to, lai atvieglotu Jūsu ikdienu! Kapēc PVC baneru druka ir pieprasīta? Jo tā strādā visu laiku un ieguldījums ir vienu reizi.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādi ir PVC banera veidi?

Lielākā atšķirība, kas būtu jāzina ir tas, ka viens baneris ir paredzēts stipram vējam un otrs veids ir paredzēts stiprināt pie sienas. Baneri vējam ir kā siets, kad vējš baneri neizmanto kā “parašutu”, pilno baneri izmanto virsmām, kur aizmugurē ir aizvērts. Lai būtu vienkāršāk, jautā mums un mēs uzdosim jautājumus, kas atrisinās Tavu situāciju. Ieteiksim piemērotākos risinājumus Jūsu vajadzībām!

Reklāmas nozarē atrodamies vairāk kā 15 gadus un varam nodrošināt darbus no A – Z, lai atvieglotu Jūsu ikdienas darbu. Zināšanas un pieredze dod mums pārliecību par savu paveikto darbu!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādus reklāmas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto, ielūgumus, aploksnes, uzlīmes, iepakojums, skrejlapas, bukletus, plakātus, grāmatas, katalogus, u.c. vairāk kā 200 pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Bezmaksas idejas un dizainus var apskatīties šajā mājas lapā www.canva.com

Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem +371 24241328 vai uzraksti cenas@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti

Atsauksmes