Tālrunis:     +371 24241328

Drukāšana un printēšana Valmierā

Esi sveicināts Valmierieti mūsu mājas lapā! Pateicos, ka ieskatījies mūsu drukas uzņēmumā PRINT SALE. Mēs nodrošinam drukas materiālus no 1 gab un vairāk kā 200 dažādi pārdošanas materiāli, kurus izmanto citi uzņēmumi. Drukāšana un printēšana Valmierā ir kļuvusi ļoti ērta, jo ražojam produkciju Rīgā, bet piegāde ir visā pasaulē. Tādēļ Valmiera ir viens no mūsu galamērķiem, kur varam iepriecināt ar personalizētām dāvanām, reklāmas materiāli uzņēmumiem, suvenīriem. Lai atvieglotu Jūsu ikdienas darbu un izvēli plašajā piedāvājuma klāstā, esam apkopojuši klientu izvēles Nr. 1. Pielāgojuši ražošanu klientu vajadzībām, lai nodrošinātu izdevīgu cenu un apkalpošanu.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādēl drukāt darbus pie mums? 

Mēs pilnībā Jūs saprotam, ka esat izvēles priekšā, kur drukāt savas idejas vai materiālus. Droši vien rodas šaubas vai kvalitāte būs laba, apkalpošana ieinteresēta, cenas izdevīgas u.t.t. Mēs zinam, ka arī citas tipogrāfijas ir labas, bet mums ir dažas svarīgas nianses.

  1. Esam analizējuši klientu darbus un izvēlējušies klientu izvēles Nr. 1, kas atvieglos Jūsu ikdienas darbu
  2. Piemērotas iekārtas Jūsu vajadzībām, ar kurām var panākt izdevīgu cenu
  3. Viegla, ērta, atsaucīga un ieinteresēta komunikācija
  4. Cenu piedāvājumi darba dienās 60 min vai arī atlaide no mums
  5. Piedāvājam arī dāvanas un suvenīrus saviem klientiem
  6. Mums ir pārsteigums klientiem, kad darbi tiek pasūtīti pie mums

Mēs varam nodrošināt drukas darbus no A – Z, lai atvieglotu Jūsu ikdienas darbu. Zināšanas un pieredze vairāk kā 15 gadi reklāmas nozarē.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto, ielūgumus, aploksnes, uzlīmes, iepakojums, skrejlapas, bukletus, plakātus, grāmatas, katalogus, u.c. vairāk kā 200 pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Bezmaksas idejas un dizainus var apskatīties šajā mājas lapā www.canva.com

Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem +371 24241328 vai uzraksti cenas@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti

Atsauksmes