Tālrunis:     +371 24241328

Akcijas drukas piedāvājums

Kāds ir akcijas drukas piedāvājums?

Drukas pakalpojumi, kurus var atļauties ikviens cilvēks! Mana profesionālā pieredze poligrāfijā ir vairāk kā 15 gadi un esmu sapratis tās nianses, kas ir svarīgas klientam! Mūsu uzdevums ir pievērst vairāk uzmanības tekstiem, saturam, struktūrai, krāsai, stāstam, bildēm, ko mēs drukājam! Cilvēks, kas paņem rokā skaistumu redz uz mirkli. Lielākā daļa cilvēku nemaz neievēro kaut kādas specifiskas poligrāfijas iespējas. Savukārt visi atceras to, kas bija pašā pārdošanas materiālā.

Kāds ir ieguvums no PRINT SALE drukas kompānijas?

PRINT SALE digitālās drukas projekts radīts, lai uzsvērtu, ka nepieciešams domāt vairāk par produkta saturu nevis radīt mākslīgi lielu pašizmaksu! Atstāj mūsu pārziņā tehnoloģisko pusi un materiāla izvēli Mēs ar gadiem esam pārbaudījuši vērtības!

Esam izvēlējušies piemērotākos papīrus un drukas risinājumus Jūsu pārdošanas materiāliem. Mārketinga materiāli palīdzēs kompānijai sevi prezentēt un veicināt klientu vēlmi iegādāties Jūsu produktu vai pakalpojumu.

Kāda ir mūsu PRINT SALE misija?

Mēs drukāsim un pieņemsim tos darbus, kuri ir mūsu uzņēmuma produkti. Atceries, pārbaudi drukas cenas pie citiem ražotājiem, jo bieži vien cilvēki pārmaksā par poligrāfijas darbiem!  Kā jau visur, tad arī poligrāfijā ir satrpnieki, kas palielina pašizmaksu produktiem. Par kādu summu palielinās izmaksas? Apmēram 20-50% no reālās cenas!

Kādi ir PRINT SALE drukas pakalpojumi?

Mūsu produkcijā ietilpst atzinības raksti, goda raksti, piezīmju lapas, dāvanu kartes. Tā pat apsveikumu kartiņas, veidlapas, uzlīmes, vizītkartes, flajeri, skrejlapas, bukleti un daudz kas cits. Jautā mums!

Uzsvaram uz produktu tiek izmantoti sertifikāti, etiķetes, birkas, preču zīmes, afišas, grāmatzīmes un vēl daudz kas cits, kas saistīts ar papīra apdruku! Varam sniegt Tev konsultāciju, ja ir sarežģīti, apjomīgi poligrāfijas darbi vai iepakojuma izstrāde. Uzzvani mums un pastāstīsim pa soļiem, kas Tev ir jāizdara, lai projekts noritētu maksimāli viegli.

Sazinies ar mani un drukājam Tavus pārdošanas materiālus!

#akcijasdruka

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti