Tālrunis:     +371 24241328

Drukas kļūdas poligrāfijā

Kādas ir galvenās drukas kļūdas poligrāfijā?

Sakumā ir jāizprot pašu soļu secība, lai izgatavotu poligrāfijas darbu. Visa sākums ir failu sagatavošana uz druku, kur nepareizi sagatavots fails, var radīt teksta kļūdas un bildes novirzes no kvalitātes. Bieži vien darbs tiek nodrukāts un tikai tad pamanīta kļūda. Tādēļ sakumā tiek ieviesta maksimāla failu pārbaude pirms drukas, īpaši lieliem un apjomīgiem poligrāfijas darbiem. Nākošais solis ir bilžu kvalitātes neatbilstība datorā ar pašu izdruku. Ņemiet vērā, ka to nevar tā salīdzināt, jo sākumā jābūt speciālai iekārtas un monitora kalibrācijai, lai būtu 100%  drukas atbilstība. Tas nozīmē, ka arī jākalibrē Jūsu dators ar ražotāja iekārtu. Liels darbs, vai ne?  Nākošie soļi ir atkarīgi no drukas tehnoloģijas, kas tiek izmantotas vai tā ir digitālā druka, vai ofseta druka, vai lielformāta druka.

Kurā drukas tehnoloģijā ir lielākās kļūdas?

Vislielākā iespēja kļūdīties ir tieši ofseta drukā, jo digitālā druka un lielformāta druka ir kā liels printeris, kad nospiež failu uz print. Ofseta drukā ir ļoti daudz komponentu, kas ietekmē kvalitāti. Piemēram plates, krāsas, ķīmija, iekārtas tehniskais stāvoklis, iespiedēja profesionalitāte un arī tālākie poligrāfijas apstrādes procesi.

Kāds ir ieguvums no sadarbības ar akcijasdruka.lv?

Uzzvani mums un mēs sniegsim konsultāciju par drukas tehnoloģijas iespējām. Izskaidrosim pieejamās zināšanas, kādus  poligrāfijas darbus parasti izvēlas klienti līdzīgām izstādēm, prezentācijām vai vienkārši pārdošanai.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE!

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti