Tālrunis:     +371 24241328

Reklāmas baneru izgatavošana

Reklāmas baneru izgatavošana

Tagad ieskaties bildē. Reklāmas baneris ir labi pamanāms pa gabalu? Jā, tas ir krāsu salikums, kas pievērš uzmanību un izpilda savu reklāmas uzdevumu. Reklāmas baneru izgatavošana ir ļoti populāra uz ilgtermiņa stratēģiju vērsta reklāma. Kādēļ ir tik nozīmīga PVC baneru izgatavošana? Iztēlojies situāciju. Mēs katru dienu pārvietojamies ar mašīnu, kājām, sabiedrisko transportu un redzam šādu reklāmu. Agri vai vēlu cilvēks ienāks apskatīties, kas tas ir par produktu vai ar ko nodarbojās uzņēmums. Baneri piesaista uzmanību, lai tad turpinātu pārdošanu. Pastāv vairāki baneru veidi. Piemēram, kas piesaista uzmanību mājas lapai, produktam vai pakalpojumam, noteiktam cilvēkam vai idejai, rosina cilvēku rīkoties noteiktā veidā u.c. paņēmieni. Katram šim banera veidam ir savs dizains, kas pastiprina cilvēka ideju.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādas ir baneru izgatavošanas cenas?

Sāksim ar pašu galveno jautājumu noskaidrošanu, lai vispār saprastu cenu amplitūdu. Baneris atrodas pie sienas vai uz speciāla rāmja? Cik augstu baneris ir izvietots no zemes? Kāds ir PVC banera izmērs? Jums ir gatavs reklāmas banera makets? Jums ir sastādīti vēlamie banera teksti vai dizains? Kādi reklāmas banera veidi Jums interesē? Visi šie jautājumi nepieciešami, lai precīzi pateiktu banera izmakas. Baneriem ir speciāli riņķi visapkārt, aizlocītas malas, sieta baneris, lai labāk uztver vēja plūsmu. Noteikti nepieciešama saskaņošana ar būvvaldi, nodevu maksāšana un citas nianses, ko Jums izskaidros mūsu speciālisti.

Reklāmas nozarē atrodamies vairāk kā 15 gadus un varam nodrošināt darbus no A – Z, lai atvieglotu Jūsu ikdienas darbu. Zināšanas un pieredze dod mums pārliecību par savu paveikto darbu!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādus reklāmas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto, ielūgumus, aploksnes, uzlīmes, iepakojums, skrejlapas, bukletus, plakātus, grāmatas, katalogus, u.c. vairāk kā 200 pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Bezmaksas idejas un dizainus var apskatīties šajā mājas lapā www.canva.com

Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem +371 24241328 vai uzraksti cenas@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti