Tālrunis:     +371 24241328

Galda kalendāru izgatavošana un druka

Galda kalendāru izgatavošana un druka

Ērta, viegla un izdevīga galda kalendāru izgatavošana un druka Rīgā ar piegādi visā Latvijā. Galda kalendāru pasūtīšana un drukāšana no 1 gabala. Kalendāru cenas no 12 EUR ar PVN nodokli.

Kādi ir galda kalendāru veidi?

Galda kalendāriem tieši tā pat kā sienas kalendāriem ir dažādi veidi. Šajā tekstā aplūkosim kādi ir kalendāru veidi. Pastāv viendaļīgs galda kalendārs, kas sastāv no iekšlapām ar datuma režģi, kā arī kartona pamatnes. Galvenokārt, šādiem kalendāriem ir sagataves, kur tiek dizainiski izmainītas bildes. Divdaļīgs galda kalendārs paredzēts, lai vienā pusē būtu datuma režģis, bet blakus pāršķiramas bildes. Cilvēks līdz ar to var izvēlēties sev iedvesmojošākās bildes katrai dienai 🙂 Kalendāru izgatavošanai mēdz izmantot ļoti daudz ekskluzīvu materiālu. Par to jautājiet mūsu pārdošanas ekspertiem!

Kā veidojas galda kalendāru cenas?

Kalendāru cenas nosaka vairāki parametri, tieši tā pat kā mūsu rezultāti pārdošanā ir atkarīgi no rīcības soļiem. Tāpēc, lai noteiktu cenas kalendāriem ir nepieciešams zināt kalendāru daudzumu, kalendāra izmēru, kalendāra krāsainību un izvēlētos materiālus. Mēs piedāvāsim mūsu klientu izvēles NR.1, lai Jums būtu vieglāk izdarīt lēmumu. Kalendāru drukāšana un printēšana ir sākot no pāris desmitiem EUR centiem līdz pat vairākiem EUR gabalā. Piemēram, galda kalendāra cena pie 500 gab ir 0.99 EUR + PVN. Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem!

Kāds ir piemērots kalendāru dizains vai makets drukai?

Kalendāra dizain un maketu nosaka uzņēmuma kopējais stils. Katram uzņēmuma būtu ieteicama stila grāmatas izstrāde. Kapēc tas nepieciešams? Šādā veidā mēs jebkuram darbam, kuru veicam mārketinga vadajdzībām, esam izveidojuši vadlīnijas dizaina un maketa izstrādei. Mūsu ieteikumi kalendāra dizainā iekļaut sev ļoti patīkamas bildes, iedvesmojošus tekstus vai padomus rīcībai. Kalendāra makets ir jāsagatavo PDF formātā ar uzlaidēm uz katru pusi, bet nepieciešamības gadījumā mūsu speciālisti Jums to palīdzēs sagatavot.

Nodrukāsim arī citus kalendāra veidus! Piemēram, sienas kalendāri, kabatas kalendāri.

Pasūtīt kalendārus ir ļoti viegls un ātrs veids. Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti