Tālrunis:     +371 24241328

Kalendāru izgatavošana un drukāšana

Kalendāru izgatavošana un drukāšana

Cenu piedāvājumā ietilpst  galda kalendārs izmērā 15x18cm un pamatne bez apdrukas. Kalendāru daudzums 500 gab par 1.17 EUR/gab ar visu PVN un piegādi Rīgā.  Pamatne ir no 300 gr kartona, Pāršķiramas kalendāra lapas 14 gab, apdrukātas no abām pusēm uz 150gr matēta papīra.  Kalendāru izgatavošana un drukāšana ir ātrs un viegs veids! jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai nosūta Jums vizuālu paraugu.

Kādēļ pārdošanā tiek izmantota kalendāru druka?

Reklāma visa gada garumā! Jo vairāk cilvēks redz šo reklāmu, jo vairāk viņš par to atceras!  Kalendāra drukā iekļauj  uzņēmuma logo, krāsas un piedāvājumu, lai cilvēkam uzreiz ir skaidra informācija.  Iesakam izmantot ļoti skaistas un priecīgas bildes, kas iedvesmotu Jūsu klientus. Mēs piedāvājam bezmaksas kalendāra datuma režģi, ja kalendāru ražosiet pie mums. Kalendāra dizains un makets ir par atsevišķu samaksu.

Izmanto www.canva.com bezmaksas failu sagatavošanu.  Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti