Tālrunis:     +371 24241328

Galda kalendāru druka un cenas

Galda kalendāru druka un cenas

Cenu piedāvājumā ietilpst  galda kalendārs izmērā 15x18cm. Kalendāru daudzums 50 gab par 2.93 EUR/gab ar visu PVN un piegādi Rīgā.  Pamatne nav apdrukāta no 300 gr kartona, pāršķiramas kalendāra lapas 14 gab, apdrukātas no abām pusēm uz 150gr matēta papīra.  Galda kalendāru druka un cenas sākot no 12 EUR ar piegādi visā Latvijā! Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai nosūta Jums vizuālu paraugu.

Kā veidojas kalendāru cenas?

Kalendāru cenas ietekmē vairāki faktori, kurus aplūkosim turpmākajā rakstā. Pirmais solis, jānoskaidro vai Jums ir gatavs dizains vai makets kalendāram? Otrais solis, cik gab kalendārus Jūs vēlaties pasūtīt? Trešais solis, kāda izmēra vai veida kalendārus, Jūs vēlaties pasūtī? Ceturtais solis, piemeklēsim piemērotus materiālus Jūsu idejai. Piektais solis, sazinaties ar mums, lai varam nosūtit dažādas idejas vai ierosinājumus.

Izmanto www.canva.com bezmaksas failu sagatavošanu.  Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  

Kalendāru druka iepriecinās mūsu tuvākos kā lieliska dāvana visa gada garumā.

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti