Tālrunis:     +371 24241328

Cenu lapas parauga druka

Cenu lapas parauga druka

Izmaksas cenu lapām veido papīrs, krāsa un formāts. Ātrs veids drukāt cenu lapas ir ar digidālo druku, jo var būt atšķirīgi dizaini, bet cena no tā nemainās. Cenu lapas parauga druka ir efektīvs veids, lai piesaistītu klientus ar savu akcijas piedāvājumu. Klietni veic salīdzināšanas cenu lapām, lai izvēlētos sev piemērotāko risinājumu. Izmēri cenu lapām ir sākot no A5 līdz pat B1 formātam. 

Kas būtu jāiekļauj cenu lapā?

Iekļauj savu aktuālo cenu piedāvājumu, kas uzrunās potenciālos pircējus. Izmanto krāsainas bildes, lai pievērstu uzmanību uz noteiktām produkta vai pakalpojuma detaļām.

Mūsu klienti izvēlas arī citus pārdošanas materiālus, lai veicinātu savu peļņu. Piemēram, vizītkartes, skrejlapas, bukletibrošūras u.c

Esam apkopojuši mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv