Tālrunis:     +371 24241328

Aploksnes kāzām un aploksnes kāzu ielūgumiem

Aploksnes kāzām un aploksnes kāzu ielūgumiem

Pārsteidz jauno pāri ar skaistām, personalizētām un ļoti elegantām aploksnēm. Aplokšņu apdruka sākot no 1 gab. Ērti un viegli apdrukāt aploksnes par pieņemamu cenu. Kādu novēlējumu vēlies nodot jaunajam pārim? Kādas bildes vēlies parādīt jaunajam pārim? Kādus vārdus vēlies nodot jaunajam pārim? Jā, tas ir tik vienkārši izveidot aplokšņu dizainu! Atsūti mums savas vēlmes un mēs praktiski tās realizēsim. Aploksnes kāzām un aploksnes kāzu ielūgumiem neatstās nevienu vienaldzīgu!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kāda ir aploksnes noformēšana? 

Vēlams noformēt dizaina vai teksta attālumu 5mm no katras malas, lai saglabātu elegantu zīmējumu. Mūsu ieteikumu aploksnes noformēšanai ir izmantot bildes, tekstus, teicienus, kuri ļoti iepriecinātu jauno pāri.

Bezmaksas idejas un dizainus var apskatīties šajā mājas lapā www.canva.com

 Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums izdevīgāko kalendāru daudzumu ražošanai. 

Atgādinājums visiem!!! 

Aplokšņu druka ir viens no lieliskākajiem pārsteiguma mirkļiem, kad cilvēks saņem personalizētu Dāvanu!

Uzzvani mūsu pārdošanas ekspertam, lai vienotos par konsultāciju vai cenu piedāvājumu. Mēs veiksim auditu BEZMAKSAS Jūsu esošajiem drukas materiāliem! Ir taču labi samazināt izmaksas līdz pat 40% un pelnīt vairāk, vai ne? Tādēļ rīkojies tagad un negaidi labākus laikus!

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto, kāzu avīzes, kāzu ielūgumus, skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti