Tālrunis:     +371 24241328

Aploksnes apdruka un personalizētas aploksnes

Aploksnes apdruka un personalizētas aploksnes

 Aplokšņu drukāšana ir viens no populārākajiem veidiem, lai atstātu prestižu iespaidu par savu uzņēmumu. Kādēļ rodas šāds prestižs? Ja uzņēmums individuāli piedomā pie tā, kā noformēt savu produkta vēstījumu vai pakalpojumu, tad klients to noteikti pamanīs. Uzņēmumā aploksnes apdruka un personalizētas aploksnes kalpo kā pārdošanas instruments. Mēs iesakam uz aploksnēm drukāt uzņēmuma logo, mājas lapas adreses, kontatkinformāciju, saukļus, bildes u.c. Aploksnēm ir savi apzīmējumi un izmēri, piemēram C65, C6, C5, C4. Aploksnes C65 izmērs ir 114x229mm, aploksnes C6 izmērs ir 114x162mm, aploksnes C5 izmērs ir 162x229mm un aploksnes C4 izmērs ir 229x324mm.  Iepriecini savus tuvākos ar rūpīgi sagatavotu personalizēti apdrukāto aploksni!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kāda ir aploksnes noformēšanas būtība? 

Dizains un makets aploksnei jāveido tā, lai cilvēks ieraugot šo aploksni vēlas to atvērt. Mūsu ieteikumi ir likt galveno informāciju uz pašas aploksnes priekšas, kas noteikti piesaistīs uzmanību. Krāsaina konverta apdruka radīs elegantu iespaidu par Jūsu personību. Mūsu ieteikums ir atstāt 5mm malas neapdrukātas no katras puses.

Šeit vari smelties idejas no bezmaksas dizainiem un maketiem www.canva.com

 Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums izdevīgāko kalendāru daudzumu ražošanai. 

Atgādinājums visiem!!! 

Aplokšņu druka ir viens no pārdošanas instrumentiem, lai pievērstu klientu uzmanību. Tālāk jau būs jāsagaida šis klients un jāapkalpo tā, lai viņš atgrieztos vēl un vēl!

Uzzvani mūsu pārdošanas ekspertam, lai vienotos par konsultāciju vai cenu piedāvājumu. Mēs veiksim auditu BEZMAKSAS Jūsu esošajam iepakojumam! Ir taču labi samazināt izmaksas līdz pat 40% un pelnīt vairāk, vai ne? Tādēļ rīkojies tagad un negaidi labākus laikus!

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti