Tālrunis:     +371 24241328

Reklāmas materiālu izgatavošana un druka

Pasaules lielākās kompānijas, kuras izprot reklāmas materiālu drukas nozīmi, vienmēr izgatavo dažāda veida materiālus. Droši vien rodas jautājums, kādēļ tas ir vajadzīgs? Izrādās, ka pētījumos ir pierādīts, ka cilvēkam ir nepieciešams redzēt, sajust rokās un dzirdēt reklāmu, lai izdarītu gala pirkumu. Tā pat pētījumos ir teikts, ka nepieciešamas atkārtot produkta reklāmas vismaz 3 līdz 5 reizes.

Kādi ir reklāmas materiālu izgatavošanas termiņi?

Mūsu uzņēmums piedāvā vienu no šīm iespējām, lai cilvēki savās rokās spētu sajust reālu reklāmas materiālu. Izgatavošana šādiem reklāmas materiāliem parasti aizņem 1 līdz 2 dienām, bet tas ir ļoti atkarīgs no reklāmas veida. Piemēram, skrejlapu izgatavošana var aizņemt pāris stundas, bet katalogu druka vairākas darba dienas.

Kuri reklāmas materiāli ir vis efektīvākie?

Pārdošanas un mārketinga materiālu efektivitāti no saka reklāmas saturs! Piemēram, ja šobrīd ir aktuāls piedāvājums dezinfekcijas līdzekļiem, tad vislabāk izmantot uzlīmes un informācijas plakātus uz sienām. Ja notiek izstādes, tad labāk izmantot atlaižu kuponus, kuru klients varēs izmantot citā laika periodā. Ilgtermiņa pārdošanai, kas nostiprinās cilvēka apziņā, labāk izmantot skrejlapas, kas atgādina par produkta vai pakalpojuma lietderību. Patiesībā ir ļoti daudz un dažādu veidu kā reklamēties, bet jāzina cilvēku šī brīža vajadzības!

Izmanto mūsu reklāmas drukas materiālus, lai veicinātu savu pārdošanu uz svētkiem, atlaidēm, izstādēm, semināriem u.t.t.  Piemēram, katalogus, skrejlapas, flajerus, plakātus, vizītkartes un citus pārdošanas materiālus.  Sniegsim mārketinga konsultāciju par pārdošanas materiālu druku.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE!

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti