Tālrunis:     +371 24241328

Digitālās drukas cenas

Kā veidojas digitālās drukas cenas?

Digitālās drukas cenas nosaka pēc četriem pamata principiem – daudzums, papīra veids, krāsainība un darba apstrādes veids. Mēs esam apkopojuši dažādas Nr. 1 klientu izvēles!

Kādi drukas materiāli tiek izmantoti pārdošanā?

Priekš ātrām un vienkāršām pārdošanas akcijām izmanto tirāžas līdz 500 Gab. Izņemot skrejlapas, flajerus, cenu lapas u.c materiālus, kuri tiek dalīti vairākās vietās vienlaicīgi. Mūsdienās izvēlas krāsainus materiālus, lai pievērstu uzmanību produktam vai pakalpojuma. Parasti vienā pusē norāda Latviešu valodas piedāvājumu un otrā pusē Krievu valodu. Apstrādes veidi atkarīgi no Jūsu drukas materiāla pielietojuma. Vienkāršākie veidi ir druka, griešana un pakošana. Sarežģītājiem darbiem var būt pat vairāk kā 10 asptrādes veidi poligrāfijā.

Kādēļ izvēlēties akcijasdruka.lv pakalpojumus?

Uzzvani mums un mēs sniegsim konsultāciju par drukas materiāliem. Izskaidrosim pieejamās zināšanas, kādus materiālus parasti izvēlas klienti līdzīgām izstādēm, prezentācijām vai vienkārši pārdošanai.

Pasūti pārdošanas un mārketinga materiālu druku pie PRINT SALE! 

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti