Tālrunis:     +371 24241328

Maketēšana un maketēšanas darbi

Maketēšana un maketēšanas darbi

Cilvēki uzdod jautājumus, kas īsti ir maketēšana? Patiesībā ir vairāki virzieni maketēšanai, konstrukciju maketēšana, grāmatas maketēšana, bukletu maketēšana, web lapas maketēšana un vēl citi virzieni. Maketēšana un maketēšanas darbi mūsu tipogrāfijas nozarē ir datora faila sagatavošana drukas iekārtai. Mūsu klienti vēlas maketēt un jautā risinājumus kā labāk noformēt reklāmas materiālus. Mēs piedāvājam no idejas izstrādes līdz gatavam vai taustāmam risinājumam. 

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādas ir maketēšanas izmaksas?

Lai mēs varētu precīzi pateikt izmaksas maketēšanai, sākumā nepieciešama informācija. Piemēram, Jums ir savas bildes? Jums ir vēlamais teksts? Jums ir zināma krāsu gamma, ko izmantot? Jums ir ideja kā vēlaties, lai izskatās Jūsu materiāls? Jums nepieciešams makets tikai drukai vai web platformām? Kad būsim uzzinājuši šo informāciju, tad varēsim pateikt precīzas izmaksas. Maketēšanas izmaksas ir sākot no 7 EUR + PVN līdz pat vairākiem simtiem EUR, ja tie ir kādi daudzlapu materiāli.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādus reklāmas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto, ielūgumus, aploksnes, uzlīmes, iepakojums, skrejlapas, bukletus, plakātus, grāmatas, katalogus, u.c. vairāk kā 200 pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Bezmaksas idejas un dizainus var apskatīties šajā mājas lapā www.canva.com

Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem +371 24241328 vai uzraksti cenas@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti