Tālrunis:     +371 24241328

Bukleti un bukletu cenas

Bukleti un bukletu drukas cenas

Cenu piedāvājumā ietilpst A4 locīts uz A5, krāsains no abām pusēm, matēts papīrs 150gr,  100gabali.

Bukletu druka ir ļoti izplatīts veids, lai apkopotu pamata informāciju uz vienas lapas.  Iespējams veidot akciju bukletus priekš noteikta produkta vai pakalpojuma. Bukletus  izvieto uz ielas, tirdzniecības centros, veikalos, izstādēs, semināros, pie kasēm, tirdzniecības vietās u.c. Izdalīt bukletus ir izplatīts veids, lai kompānija sasniegtu savus pārdošanas apjomus. Bukleti var sastāvēt no vienas lapas vai arī būt locīti bukleti vairākās vai vienā vietā.

Bukletu izgatavošana un druka

Bukletu izgatavošana parasti aizņem no 1-3. darba dienām, atkarībā no daudzuma. Bukleta ražošana mazos daudzumos vis izdevīgākā un lētākā ir digitālā druka, izklājumā ieskaitot A3 formātu, bet lielos daudzumos ir ofseta druka.

Bukletu pasūtīšana ir vienkāršs veids, kad Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv, norādot Jūsu daudzumu, izmēru, locījuma vietas, ja tādas ir paredzētas un vēlamo papīra biezumu, jo krāsainību varēs pateikt pēc Jūsu datorfaila.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti