Tālrunis:     +371 24241328

Galda kalendāri ar savām bildēm

Galda kalendāri ar savām bildēm

Cenu piedāvājumā ietilpst  galda kalendārs izmērā 15x18cm. Kalendāru daudzums 20 gab par 4.07 EUR/gab ar visu PVN un piegādi Rīgā.  Pamatne nav apdrukāta no 300 gr kartona, pāršķiramas kalendāra lapas 14 gab, apdrukātas no abām pusēm uz 150gr matēta papīra.  Galda kalendāri ar savām bildēm ir izcila dāvana saviem tuvākajiem un klientiem, jo atgādina par sadarbību visa gada garumā. Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai nosūta Jums vizuālu paraugu.

Kas jāņem vērā galda kalendāru izgatavošanā?

Izskaidrosim dažas būtiskas nianses, kur izdara kļūdas paši klienti. Kalendāram ir jābūt patīkamam un viegli saprotamam. Ja klients izvēlas specifiskas bildes, kuras neuzrunā, tad patērētājs to neizmantos. Kalendārs jāpielāgo klientu vajadzībām, lai uz to būtu patīkami skatīties. Ja tas ir kalendārs paredzēts saviem tuvākajiem, tad izmanto iedvesmojošas bildes. Kalendāru drukas cenas sākot no 12 EUR ar piegādi visā Latvijā.

Izmanto www.canva.com bezmaksas failu sagatavošanu.  Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  

Kalendāru izgatavošana ar savām bildēm iepriecinās mūsu tuvākos kā lieliska atmiņa visa gada garumā.

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti