Tālrunis:     +371 24241328

Etiķešu drukāšana un printēšana

Etiķešu drukāšana un printēšana

Cenu piedāvājumā etiķetēm ietilpst 8×10 cm, krāsains no vienas puses, balta līmplēve 70gr, 500gab. Etiķešu drukāšana un printēšana Rīgā sākot no 1 gab . Izdevīgas cenas etiķetēm.

Kādas ir pielietojums etiķetēm?

Etiķešu pielietojums un cena ir atkarīga no vairākiem mērķiem. Mūsu klienti izmanto etiķetes iepakojumam, etiķetes stiklam, etiķetes produktiem, etiķetes pārtikai un daudz citu etiķešu pielietojumu. Pārsvarā etiķetēm izmanto līmplēvi vai līmpapīru, taču mūsdienās mēdz izmantot arī papīŗa un kartona etiķetes. Katrs cilvēks un uzņēmējs vari pilnīgi brīvi vai radoši izpausties. Etiķešu cena ir sākot no pāris centiem gabalā, jo to ietekmē izmērs, krāsainība un etiķetes laukums.

Vēlies nodrukāt etiķetes?

Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  Mēs nodrukāsim Jūsu reklāmas produktus!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu! Mūsu klienti izmanto arī vizītkartes, skrejlapas, bukletus un citus reklāmas materiālus.

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lvā

Līdzīgi raksti