Tālrunis:     +371 24241328

Aploksnes drukāšana un aploksnes apdruka

Aploksnes drukāšana un aploksnes apdruka

Mūsdienās strauji izplatās nestandarta risinājumi, kas var pārsteigt cilvēku. Viens no šādiem risinājumiem ir personalizētas aploksnes drukāšana un aploksnes apdruka gan krāsainā veidā, gan melnbaltā. Saviem klientiem piedāvājam baltas aploksne bez lodziņa ar krāsainu aploksnes apdruku no vienas puses. Aploksnēm ir savi apzīmējumi un izmēri, piemēram C65, C6, C5, C4. Aploksnes C65 izmērs ir 114x229mm, aploksnes C6 izmērs ir 114x162mm, aploksnes C5 izmērs ir 162x229mm un aploksnes C4 izmērs ir 229x324mm. 

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kāds ir piemērots aploksnes dizains? 

Dizains un makets aploksnei ir katra cilvēka brīva izvēle. Mūsu klienti drukā aploksnes kāzām, dzimšanas dienām, izlaidumiem, individuālās uzņēmuma aploksnes u.c. Ieteikumi aploksnes noformēšanā no mūsus puses! Izmanto savus logo, saukļus, mājas lapas, kontaktus, produktu piedāvājumu, novēlējumus, elegantas bildes. Šeit vari smelties idejas no bezmaksas dizainiem un maketiem www.canva.com

 Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums izdevīgāko kalendāru daudzumu ražošanai. 

Atgādinājums visiem!!! 

Aplokšņu druka ir viens no pārdošanas instrumentiem, lai pievērstu klientu uzmanību. Tālāk jau būs jāsagaida šis klients un jāapkalpo tā, lai viņš atgrieztos vēl un vēl!

Uzzvani mūsu pārdošanas ekspertam, lai vienotos par konsultāciju vai cenu piedāvājumu. Mēs veiksim auditu BEZMAKSAS Jūsu esošajam iepakojumam! Ir taču labi samazināt izmaksas līdz pat 40% un pelnīt vairāk, vai ne? Tādēļ rīkojies tagad un negaidi labākus laikus!

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti