Tālrunis:     +371 24241328

Katalogu drukāšana un katalogu druka cena

Katalogu drukāšana un katalogu druka cena

Mūsu klienti izvēlas pārsvarā 3 pamata katalogu veidus. Spirāļoti katalogi, skavoti katalogi un līmēti katalogi. Pastāv arī citi nestandarta katalogu drukas risinājumi – šūti un līmēti cietajos vākos, noapaļotiem stūriem, laminēti katalogi u.c. Katalogu drukāšana un katalogu druka cena nosaka no Jūsu klientu vēlmēm. Piemēram, Jūsu klienti ir lauksaumnieki, tas nozīmē, ka viņu galvenā īpašība ir praktiskums un vienkāršība. Otrs piemērs, skaistumkopšanas produkcijā noteikti ir jāizmanto dažādas poligrāfijas nianses, kas padarīs katalogu par elegantu pārdošanas rīku. Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, kas ieteiks piemērotākos risinājumus Jūsu vēlmēm. Dāvanā arī konsultācija par pārdošanas veicināšanu tieši Jūsu uzņēmuma.

Cik ilgi aizņem katalogu druka?

Katalogu druka ir atkarīga no vēlamā daudzuma un apstrādes veidiem. Parasti katalogu izgatavošana aizņem sākot no 1 dienas līdz pat vairākām nedēļām. Katalogu drukas cena ir tiešā mērā atkarīga no formāta, papīra izvēles, daudzuma, poligrāfijas apstrādes veidiem u.c. Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, kas sagatavos cenu piedāvājumu darba dienā 60 min laikā.

Izmanto www.canva.com bezmaksas failu sagatavošanu.  Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti