Tālrunis:     +371 24241328

Apsveikuma kartiņas un kartiņu izgatavošana

Apsveikuma kartiņas un kartiņu izgatavošana

Cenu piedāvājumā kartiņām ietilpst 6×9 cm, krāsains no abām pusēm, kartons 300gr, 100gab. Kartiņu drukāšana un ražošana maztirāžas darbos izevīgi ir digitālā drukā. Pie mums apsveikuma kartiņas un kartiņu izgatavošana sākot no 1 gab. Cenas kartiņām sākot no 12 EUR ar PVN un piegādi visā Latvijā.

Kādas ir kartiņu drukas cenas?

Cenas kartiņām nosaka dažādi faktori. Papīra veidi, krāsainība, formāts, poligrāfijas apstrādes process. Tiek piedāvātas laminētas kartiņas, kartiņas cietajā laminātā, kartiņas ar follijspiedi, noapaļotiem stūriem.

Kartiņu noformējums un kartiņu sagataves

Kartiņu druka, kartiņu sagataves un kartiņu noformējums parasti aizņem 1- 3 darba dienas, bet viss ir iespējams ātrāk. Jūs variet izmantot bezmakasas www.canva.com portālu, kas piedāvā gatavus risinājumus. 

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu! Mūsu klienti izmanto arī vizītkartes, skrejlapas, bukletus un citus reklāmas materiālus.

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv