Tālrunis:     +371 24241328

Digitālā druka cenas

Digitālā druka cenas

Mūsu klienti regulāri izvēlas  savām pārdošanas aktivitātēm digitālo druku. Kapēc ir populāra digitālā druka? Jo tās pašizmaksa ir ļoti zema un ātri izpildās drukas darbs. Piemēram, mūsu klienti, ieguldot 100EUR pārdod produktus vairāku tūkstošu apmērā. Digitālā druka cenas ir lētas, salīdzinot ar ofseta drukas cenām. Ja ir maztirāžas darbi un lokāla mārketinga kampaņa, tad iesakam izmantot digitālo druku.

Kur izmanto digitālo druku?

Digitālā druka paredzēta ikvienam cilvēkam! Digitālo druku izmanto gan privātpersonas, gan uzņēmumi, kam nepieciešama druka no 1 eksemplāra. Ko var nodrukāt digitālajā drukā? Pilnīgi visu to pašu, ko ofseta drukā. Flajerus, brošūras, vizītkartes, grāmatas, katalogus, bukletus, kalendārus u.c. 

Kādas ir cenas digitālai drukai?

Izdevīga digitālā druka ir sākot no 1 eksemplāra līdz vairākiem tūkstošiem eksemplāru. Cenas digitālai drukai ir sākot no 12 EUR ar PVN un piegādi visā Latvijā. Izdevīgi, vai ne? Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem un viņi piemeklēs Jūsu vajadzībām risinājumus! Uzzini  cenas@akcijasdruka.lv. 

Kādus digitālos drukas darbu izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

 Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti