Tālrunis:     +371 24241328

Afišu drukas paraugs un izveidošana

Afišu drukas paraugs un veidošana

Kam ir jābūt iekļautam afišas izveidei? Pirmkārt, jāpievērš uzmanība saviem kontaktiem, numuram, e pastam, sociālo tīklu norādēm, aktuālajam produktam vai pakalpojumam. Otrkārt, veido tekstus un bildes uz cilvēku rīcību, lai viņiem būtu skaidri rīcības soļi. Treškārt, izskaidro savas kompānijas stiprās puses un ieguvumus no produkta. Afišu rukas paraugs un veidošana ir populārs veids, lai piesaistītu cilvēka uzmanību.

Kā izvēlēties bildes un tekstus afišām?

Bildēm un tekstiem jābūt papildinošiem ar to, ko uzņēmums vēlas pārdot. Izveido kopējo uzņēmuma stāstu ar ilustrācijām, kas parāda savu unikalitāti, tieši tā pat kā mana izvēlētā bilde! Izceļas uz citu fona.

Bezmaksas afišu dizaini un paraugi atrodami mājas lapā www.canva.com

Mēs varam Jums nodrukāt afišas par akcijas cenām! Papildus afišu drukai klienti jautā arī par flajeriem, kuponiem, bukletiem, ko piedāvāt saviem klientiem.

Piedāvājam arī mūsu Klientu izvēles Nr. 1, lai Jums būtu skaidrs un saprotams, kas ir izdevīgi! Ērti iepērcies mūsu interneta vidē, lai iegūtu sev vēlamo laiku citām dzīves prioritātēm.

Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv