Tālrunis:     +371 24241328

Galda kalendāru izgatavošana 2021

Galda kalendāru izgatavošana 2021

Cenu piedāvājumā ietilpst  galda kalendārs izmērā 15x18cm un pamatne ar reklāmu 5x28cm. Kalendāru daudzums 500 gab par 1.56 EUR/gab ar visu PVN un piegādi Rīgā.  Pamatne ir apdrukāta uz 300 gr kartona, pāršķiramas kalendāra lapas 14 gab, apdrukātas no abām pusēm uz 150gr matēta papīra.  Galda kalendāru izgatavošana 2021 gadā būs viens no TOP produktiem. Kapēč tā? Cilvekiem patīk veikt atzīmes uz kalendāra lapām un tas visu laiku ir pieejams. Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai nosūta Jums vizuālu paraugu.

Kas kalendāra dizains ir piemērots?

Noteikti izmanto sava uzņēmuma krāsas, logo, kontaktus un produktu aprakstus. Pievieno skaistas bildes katram mēnesim, lai cilvēki var iedvesmoties un priecāties par šo kalendāru! Mēs piedāvājam bezmaksas kalendāra režģi, ja kalendāru ražosiet pie mums. Kalendāra dizains un makets ir par atsevišķu samaksu.

Izmanto www.canva.com bezmaksas failu sagatavošanu.  Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  

Kādus papildus drukas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto skrejlapas, bukletus, grāmatas, katalogus u.c. pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 24241328, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti

Atsauksmes