Tālrunis:     +371 24241328

SEO tekstu rakstīšana un SEO optimizācija

SEO tekstu rakstīšana un SEO optimizācija

Šajā SEO teksta rakstīšanā un SEO optimizācijas stāstā atklāšu Jums tās nianses, kuras nezina ļoti daudzi uzņēmuma vadītāji! Vēlies ceļojumu pa pārdošanas taciņām, kas aizved pircēju pie pirkuma un uzņēmēju pie rezultāta? SEO teksta rakstīšana un SEO optimizācija ir viens no veidiem kā to panākt praktiskā veidā! Sāksim ar pašu galveno, ka cilvēks izdara pirkumus no vairākiem skatu punktiem.

  1. Cilvēkam ir vajadzība pēc noteitkas preces noteiktā laikā, piemēram, ziemas riepas ziemā. Cilvēks sajūt drošību uz ceļa un arī ievēro valstī izsludinātos noteikumus. Cilvēks izdarīs 100%, jo tādi ir apkārtējie apstākļi
  2. Cilvēkam ir radusies problēma un viņam nepieciešams ātrs risinājums. Piemēram, sievietēm aizplīsis nags vai paredzēts pasākums, kur nepieciešama skaista frizūra. Kur viņa dosies? Pareizi! Pie manikīra vai friziera. Cilvēks izdarīs pirkumu ap 70%, jo pastāv iespēja, ka visu var salabot pats cilvēks.
  3. Cilvēks seko jaunākajām tendencēm un ieteikumiem. Piemēram, iznāk jaunākie I Phone modeļi vai arī cilvēki sāk runāt par skaistu spēļu rotaļlietu bērniem. Jā, cilvēki sāks meklēt iespējas, kur iegādāties šīs preces vai pakalpojumus! Cilvēks izdarīs pirkumu ap 50%, jo vēl ir atkarīgs no produkta cenas un tā cik cilvēks to vēlas iegādāties.
  4. Mūsu skatījumā pats galvenais punkts, jo tas strādā 100%. Ja esi ļoti aizrāvies ar savu nodarbošanos, tad sagatavo atbilstošu vidi un veidus kā Tevi var atrast cilvēki 24/7, kad viņiem radīsies tāda nepieiciešamība. Stāsti un skaidro kā Tavs produkts vai pakalpojums var atvieglot cilvēku dzīvi! Tieši tas, ko mēs šobrīd daram ar šo tekstu! 🙂

Kā pirkumus ietekmē SEO teksti un SEO audits? 

Vēl ir palikusi vēlme turpināt lasīt un izglītoties pārdošanas jomā? Ja jau izlasīji šo teikumu, tad mēs saprotam, ka Tava uzmanība vēl ir piesaistīta! Patīkami lasīt informāciju, kas nes rezultātu, pareizi?

Tagad iztēlojies savu produktu vai pakalpojumu! Viens no veidiem kā ļaut klientiem iztēloties ir SEO tekstu rakstīšana un SEO optimizācija. Uzrakstīsim pamata jautājumus, kuri iedos skaidrību tālākai rīcībāi. SEO teksti un SEO audits ir tieši tas, kas pricējam iedod skaidru soļu secību, kas jādara, lai saņemtu produktu vai pakalpojumu!

  1. Kāds būs ieguvums no mūsu produkta vai pakalpojuma? Piemēram, akcijasdruka.lv ir vairāki saukļi. Pelni vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Reklāmas materiālu druka ar atlaidi līdz 40% . Klients skaidri zina, kas viņu sagaida.
  2. Kā pircējs varēs iegūt savā pārziņā šo preci vai pakalpojumu? Piemēram, uzzvani mums, uzraksti mums, uzzini cenas, nāc ciemos. Cilvēkam ir dota rīcības brīvība PAŅEMT  savu ieguvumu!
  3. Ko cilvēks saņems pēc tam, kad būs veicis pirkumu? Piemēram, mūsu uzņēmums piedāvā papildus seminārus, kursus, grāmatas, suvenīrus, dāvanas, kas iepriecina klientus. Cilvēkam vajadzīga drošības sajūta, ka viņu neapčakarēs pēc pārdotās preces vai pakalpojuma.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kas ir SEO pakalpojumi? 

Esam noturējuši Jūsu uzmanību līdz šim punktam? Jā! Jo pavadīji ilgāk laika nekā tika plānots, pareizi? Tā arī notiek, ka cilvēka uzmanību var aizraut ar ļoti vērtīgu informāciju, kas dod rezultātu un risinājumu viņa problēmai. Viss patiesībā ir ļoti vienkārši, ja zina šādas psiholoģiskas nianses, kas balstītas uz cilvēku vajadzībām. Lai darbotos ļoti labā līmenī SEO pakalpojumi. ir nepieciešams izveidot plašu darbību kopumu. Piemēram, izveidot backlink, instalēt plug in mājas lapā, kas palīdz SEO darbībai, piemeklēt SEO bildes, izveidot SEO struktūru tekstiem, izmantot krāsas, kas pastiprina izpratni. Veikt datu analīzi, lai saprastu, kādus vārdus izmantot tekstā, izprast klienta rīcības modeli. Bet šis viss jau būs nākošajos SEO tekstos 🙂

 Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums izdevīgāko SEO pakalpojumu. 

Kādus papildus pārdošanas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto, ielūgumus, aploksnes, uzlīmes, iepakojums, skrejlapas, bukletus, plakātus, grāmatas, katalogus, u.c. vairāk kā 200 pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Bezmaksas idejas un dizainus var apskatīties šajā mājas lapā www.canva.com

ŠIS IR 100% REKLĀMRAKSTS, lai Jūs izdarītu savu lēmumu par labu mums! Mēs zinam savu darbu, ja atradi šo rakstu un tas radīja pārliecību, drošību, izpratni un galvenais, ticību rezultātam! 

Ar prieku uzrakstīšu Jums SEO tekstus, kas strādās Jūsu labā 24/7 un nesīs peļņu Jūsu uzņēmumam 360 dienas gadā! Kādas ir aptuvenās cenas SEO teksta rakstīšanai? Tieši šāds teksts izmaksās 120 EUR + PVN, bet ir arī teksta izcenojumi sākot no 50 EUR + PVN.

Nepieciešams strukturēt uzņēmum darbību? Vajadzīgs atbalsts lēmumu izdarīšanai? Apjucis tālākajos rīcības soļos? Piesakies konsultācijai www.pasanalize.lv

 Uzzvani +371 26489664 vai uzraksti raivis@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti