Tālrunis:     +371 24241328

Black friday izpārdošana

Black Friday izpārdošana

Mēs piedāvājam atlaides līdz 40%, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem. Black friday izpārdošana 2021 gads jau tuvojas. Drukas materiāli atrodami www.akcijasdruka.lv, semināri un konsultācijas www.pasanalize.lv, dāvanas, suvenīri un talismani atrodami www.horamantalisman.com. Melnā piektdiena jeb black friday izpārdošana aicina miljoniem cilvēku visā pasaulē. Ar ko īpašs šāds mārketinga triks? Lasi turpmāk tekstā.

Kādēļ izmantot Melnās piektdienas atlaides? 

Vēlos Jums atklāt noslēpumu, ka liela daļa šīs melnās piektdienas akcijas ir mārketinga triks. Bet ir arī godīgi uzņēmēji, kas piedāvā reālas atlaides dažādiem produktiem.

Uzskaitīšu dažus no risinājumiem, kādēļ pagaidīt un izvēlēties atlaižu bumu.  

  1. Kāds būs ieguvums no mūsu atlaidēm? Piemēram, akcijasdruka.lv ir vairāk kā 50 produkti ar akcijām katru dienu. Īpaši jau jaunajiem uzņēmējiem tas ir svarīgs process, lai attīstītu savu biznesu, kad jāskaita katra summa.
  2. Kā pircējs varēs iegūt savā pārziņā šo preci vai pakalpojumu? Piemēram, uzzvani mums, uzraksti mums, uzzini cenas, nāc ciemos. Cilvēkam ir dota rīcības brīvība PAŅEMT  savu ieguvumu!
  3. Atlaides dod iespēju naudu izmantot arī citām vajadzībām. Piemēram, viena produkta vietā nopirkt trīs, kas dod plašāku klienta loka piesaisti.
  4. Black friday izpārdošana ir veids kā ietaupīt naudu un iepirkties ilgākam laikam par zemāku cenu.

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādus papildus pārdošanas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto, ielūgumus, aploksnes, uzlīmes, iepakojums, skrejlapas, bukletus, plakātus, grāmatas, katalogus, u.c. vairāk kā 200 pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Bezmaksas idejas un dizainus var apskatīties šajā mājas lapā www.canva.com

ŠIS IR 100% REKLĀMRAKSTS, lai Jūs izdarītu savu lēmumu par labu mums! Mēs zinam savu darbu, ja atradi šo rakstu un tas radīja pārliecību, drošību, izpratni un galvenais, ticību rezultātam! 

 Nepieciešams strukturēt uzņēmum darbību? Vajadzīgs atbalsts lēmumu izdarīšanai? Apjucis tālākajos rīcības soļos? Piesakies konsultācijai www.pasanalize.lv

 Uzzvani +371 26489664 vai uzraksti raivis@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti