Tālrunis:     +371 24241328

Laba druka vienmēr piesaista uzmanību

Laba druka vienmēr piesaista uzmanību!

Ja pavērosi apkārtējos tirdzniecības centrus,veikalus, pastkastes, uzņēmumu telpas, tad pamanīsi, ka drukas materiāli ir visur! Pamanīji atšķirību starp drukas kvalitāti? Vai tomēr piesaistīja, kas cits? Laba druka vienmēr piesaista uzmanību! Bet vēl lielāku uzmanību piesaista bildes, krāsas, teksti, izvieotojums un izmēri. 

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādi ir labas drukas nosacījumi? 

Mūsu pieredze vairāk kā 15 gadi ir devusi skaidras atziņas. Katram darba veidam ir noteikt drukas tehnoloģija. Piemēram, ja vēlies ātru reklāmas izplatību un nelielā apjomā, tad izmanto digitālās drukas priekšrocības. Ja vēlies ļoti izsmalcinātu produktu un lielos apmēros, tad izmanto ofseta drukas tehnoloģiju. Katrai drukai ir sava specifikācija un mēs varam Jums ieteikt piemērotāko. Atbildiet sev uz pāris jautājumiem, lai nepārmaksātu naudu par drukas pakalpojumiem:

  1. Cik ilgi klients turēs rokā manu reklāmas materiālu?
  2. Kas man ir svarīgāks – teksts, bildes, krāsas vai izmērs?
  3. Kāds reklāmas materiāls piesaistītu manu uzmanību?

Mēs piedāvājam augstvērtīgus drukas pakalpojumus dažādās tehnoloģijās, lai Jūs varētu izvēlēties sev atbilstošāko. Ieteiksim un izskaidrosim par papīra izvēli, krāsu izvēli, drukas izvēli, formāta izvēli, lai Jūs varat nodarboties ar saviem ikdienas darbiem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertiem, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Kādus papildus pārdošanas pakalpojumus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto, ielūgumus, aploksnes, uzlīmes, iepakojums, skrejlapas, bukletus, plakātus, grāmatas, katalogus, u.c. vairāk kā 200 pārdošanas instrumentus. Mēs rūpējamies, lai Jūs pelnītu vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Bezmaksas idejas un dizainus var apskatīties šajā mājas lapā www.canva.com

Nepieciešams strukturēt uzņēmum darbību? Vajadzīgs atbalsts lēmumu izdarīšanai? Apjucis tālākajos rīcības soļos? Piesakies konsultācijai www.pasanalize.lv

Ar prieku atbildēšu uz Jūsu jautājumiem +371 26489664 vai uzraksti raivis@akcijasdruka.lv

 

Līdzīgi raksti