Kalendāru izgatavošana ar savām bildēm

Kalendāru izgatavošana ar savām bildēm

Cenu piedāvājumā kalendāriem ietilpst A3 formāta kalendārs, apdrukātas no abām pusēm 7 lapas uz 200gr papīra, ar spirāli pa īsāko malu un āķīti kalendāra piestiprināšanai pie sienas. Papildus tiek pievienots datuma lodziņš. Kalendāru daudzums 10 gab par 7.2 EUR/gab. Sienas kalendāru izgatavošana ar savām bildēm ir ļoti populārs veids, lai apsveiktu savus tuvākos ar lieliskām Ziemassvētku dāvanām. Izmanto www.canva.com bezmaksas failu sagatavošanu. Mēs piedāvājam maketa un dizaina izveidi kalendāriem par atsevišķu samaksu.

Kā izveidot sienas kalendāru?

Pirmais solis, atrodi skaistas bildes, kuras vēlies izvietot kalendārā. Otrais solis, apstrādā tās un izvēlies kalendāra veidu. Trešais solis, savieno bildes ar kalendāra datuma režģi. Ceturtais solis, norādiet daudzumu un mēs piedāvāsim mūsu klientu izvēles Nr.1 Piektais solis, Jums jāpievieno PDF formāta datorfails un jāatsūta uz cenas@akcijasdruka.lv.  Kalendāru izgatavošana  iepriecinās mūsu tuvākos kā lieliska atmiņa visa gada garumā. Ērti, ātri un vienkārši izveidosim Jums personalizētus sienas kalendārus Jūsu mīļajiem!

Jautā mūsu pārdošanas ekspertam, ja vēlies izmantot šo Akcijas drukas piedāvājumu!

Vēlies citu daudzumu vai specifikāciju? Spied pogu Uzzināt drukas cenas! Aizpildi pamata informāciju vai arī rīkojies vieglāk – uzzvani mums +371 2424132, cenas@akcijasdruka.lv

Līdzīgi raksti